Sdružení nezávislých herních vývojářů České hry pořádá ve spolupráci s řadou partnerských organizací na české poměry nevídanou soutěž o 50 000 Kč a další ceny za více než 100 000 Kč. Jestliže rádi tvoříte hry, pak právě tato soutěž pro vás může být tím správným impulsem stvořit zajímavý projekt. Třeba právě vy budete tím, kdo vyhraje!

A témata na vás čekají opravdu zajímavá! Jak už sám název soutěže napovídá, vaším úkolem bude vytvořit hru, která lidem otevře oči v některém ze sociálně-ekologických témat, jako jsou například lidská práva, ekologické a životní prostředí, nebo partnerské vztahy. Nejste omezeni ani platformou či technologií. Můžete svou hru tedy vyvíjet jak na Windows či iOS, ale také pro webové prohlížeče či mobilní zařízení. Více o pravidlech a způsobu přihlášení se dozvíte na http://soutez.ceske-hry.cz/index.html.

Soutěž probíhá od 14. února 2012 do 2. prosince 2012 a k hodnotným cenám přispěla nejen firma Google, ale také Adobe se svou řadou produktů, či distributor her Gameleader. Ačkoliv jsou ceny lákavé, pevně věříme, že vaší hlavní motivací bude stvořit unikátní projekt, který osloví celou řadu lidí a sdělí lidem zajímavou myšlenku. Nezbývá než tedy popřát hodně štěstí všem!

Zanechej komentář

K zanechání komentáře ke článku musíte být přihlášen. Přihlásit »