Kolegové z Indie Games CZ se chystají uspořádat další sraz ovšem pozor – v nových prostorách Prager Kabarettu! Jako obvykle nebude chybět série zajímavých přednášek a 512 vteřin slávy. Akce se koná 14. března od 19:00 nedaleko stanice metra Vltavská.

Kluci z Indie Games by se protentokrát chtěli orientovat na publikum více než kdy dříve a přináší tak zajímavé zpestření v podobě otevřené diskuze při každém vstupu. A kdo vlastně vystoupí?

Miner Wars 2081: Jak zapezpečit vývoj hry po finanční stránce

Jak získat milion Euro? Marek Rosa je nenápadná, ale o to výraznější osobnost. Prakticky z ničeho vydupal 6DOF hru Miner Wars 2081, inspirovanou Descentem, kterou vyvíjí už přes deset let. Podělí se s vámi o zkušenosti s vývojem a propagací, ale především fundraisingem. Něco o něm totiž ví – skoro 15 tisíc předplatitelů a jeden milion eur od českých investorů mluví sám za sebe. Připravte si na něj všetečné dotazy!

Hry v HTML5

Lukáš Chleba Franěk a Ondřej Žára vám řeknou o použitelných HTML5 technologiích pro tvorbu her. První část bude o javascriptových API (webSocket, localStorage, canvas, apod.) a druhá o poznatcích z vývoje už hotové hry, postavené na HTML5

V 512ti vteřinách slávy pak vystoupí Jan Ilavský s post-mortem projektu 5th Element, vzniklého na letošním Game Jamu v Praze, Jakub Svoboda povykládá o Spaced Away a Zdeněk Záhora představí zajímavý projekt na Masarykově Univerzitě s názvem Game Studies. Máte se tedy rozhodně na co těšit.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zanechej komentář

K zanechání komentáře ke článku musíte být přihlášen. Přihlásit »