Pozor! Akce byla z organizačních důvodů přesunuta na nové datum: 25. března od 16:00! Změna počasí udělala své a tak nám polovina poroty onemocněla. Z toho důvodu bohužel musíme přesunout akci o pár dní později. Děkujeme za pochopení.

Tentokrát jsme se rozhodli pojmout seminář poněkud netradičně a po vzoru známého televizního pořadu vyhlašujeme Den G! Přijďte si vyzkoušet, jaké to je, odprezentovat svůj projekt zkušeným profesionálům z Disney Mobile. Poslechněte si jejich názory a pokuste se svůj projekt obhájit tak, jako byste se jej skutečně snažili prodat. Nebudou chybět ani prezentace projektů účastníků Indie Warm Up!

Předchozí semináře byly doposud zaměřeny na sérii přednášek, ovšem protentokrát jsme se rozhodli, že bychom rádi více zapojili vás – publikum. Proto vám nabízíme jedinečnou možnost si vyzkoušet, jaké to je nanečisto prodávat svůj produkt. Skupina porotců coby zkušených herních vývojářů zhodnotí vaši práci a vy se je naopak pokusíte přesvědčit, že právě váš produkt je ten nejlepší. V porotě na vás čekají zastánci všech stránek herního vývoje – designu, programování, grafiky a produkce – vývojáři z Disney Mobile Stefan Durmek, Filip Pokorný, Karel Matějka a Jan Herodes.

Z toho důvodu také nemáme pevně daný program, avšak na každou prezentaci bude vyhrazen časový limit podle počtu zájemců. Pokud byste se rádi zapojili, můžete své hry také zasílat předem na indiegames@gamedesign.cz avšak nic vám nebrání přihlásit se až na místě. Ze všeho nejdříve však dostanou prostor projekty účastníků Indie Warm Up a vy sami budete moci přímo na místě hlasovat o cenu sympatie. Ovšem pozor! Také vy ostatní, kteří nemáte nebo nechcete prezentovat své projekty si jistě přijdete na své. Jen máloco je totiž tak důležité, jako učit se od ostatních.

Kde se akce koná?

 • Velký přednáškový sál školícího centra Silicon Hill
 • Olympijská 2, Praha
 • Více informací o centru zde.
 • Zastávka Koleje Strahov nebo Stadion Strahov, autobusové linky 143, 149, 217 a 176

Kdy?

 • 25. března 2012 od 16:00

Facebook akce

V současné době stále pracujeme na možnosti zahrát si projekty z Indie Warm Up přímo na místě a jednáme o možnosti živého streamování akce na internet. Tyto věci jsou však stále ještě v řešení a proto bedlivě sledujte naše stránky pro více informací. Těšíme se na vás!

FAQ

Q: Jak dlouhá by měla být prezentace mého projektu?
A: V branži takové prezentaci konceptu (dema) říkáme pitch. Není časově omezená, ale obecně se dá říci, že čím delší vám ji posluchač „pomůže udělat“, tím lépe pro vás. Pitch bývá obecně označován jako krátká prezentace a zpravidla tomu tak i je. Například „elevator pitch“ je výraz pro krátkou účinnou prezentaci. Tak krátkou, aby zaujala posluchače během společné cesty výtahem. Prodloužit takový pitch může jenom aktivní zájem posluchače (investora, poroty) dozvědět se víc. Je dobré tedy začít popisem hry ve dvou třech větách a dále se ubírat na základě posluchačových reakcí. Samozřejmě na semináři na vás budeme hodní a spíše, než bychom vás častovali kritikou, vám pomůžeme způsob prezentace vylepšit.

Odpovědi k “POZOR! Akce přesunuta! Seminář Game Designu #3: Den G!”
 1. Ubru napsal:

  Zdravím Vás všechny, reálně uvažuji, že bych jel cca 150 km, abych se na to mohl podívat. Proto bych se rád zeptal na přibližný průběh semináře, když má být od 16:00, tak na jak dlouho to cca bude atd? Předem děkuji za odpověď, hezký den.

 2. Michal Roch napsal:

  Ahoj,

  moc rádi tě tu uvidíme! Seminář bude probíhat po dobu maximálně 3 hodin. Závisí od počtu zájemců. Domů se ale určitě stihneš dostat ještě ten den.

 3. ermrk napsal:

  Dobrý den,
  Rád bych se zeptal, jaká technika se bude nacházet na prezentacích dnu G? Respektive zda půjde pustit na plátno in-game záběry, trailer či něco obdobného?
  Petr Marek
  Peord games

 4. Michal Roch napsal:

  Ahoj,

  nacházet se bude počítač, zvukotechnika i projektor. Přines si hru na flashce a můžeme se domluvit na čemkoli. V průběhu prezentace ji tam můžu já nebo někdo od vás hrát, můžeš tam mít slidy, trailer, cokoli

 5. Stefan Durmek napsal:

  5 days to go!!! 🙂

 6. BioFeld napsal:

  Je nejake info o live prenose?

 7. Michal Roch napsal:

  Je domluvena spolupráce s audiovizuálním centrem které zařídí záznam akce. O live přenosu stále jednáme. Je možné, že se to podaří zařídit až na poslední chvíli, proto doporučuji sledovat náš web (bude to v novém článku). Pokud live přenos bude, jistě se to tu objeví. Určitě však ale bude videozáznam, který později umístíme na web.

 8. Michal Roch napsal:

  A pro návštěvníky akce máme připraveno „Masivní“ překvapení 🙂

 9. Martin506 napsal:

  PC? 😀 😀 , jsem rád že bude záznam z akce, protože se nemůžu dostat do prahy ( 15 let a rodiče!!! )

 10. BioFeld napsal:

  Aspon ked bude ten zaznam…

 11. Martin506 napsal:

  kdy tu bude odkaz na ten záznam?

 12. Michal Roch napsal:

  Hned co mi ho audiovizuální centrum pošle :))

 13. BioFeld napsal:

  Nejake info o videu?

 14.  
Zanechej komentář

K zanechání komentáře ke článku musíte být přihlášen. Přihlásit »