Nejsme a nechceme být obřím neosobním molochem s povinnými přesčasy, přebujelou byrokracií a odpustky v podobě kafe zadarmo. Nejsme ovšem ani garážová firma. Pracujeme s ověřenou licencovanou technologií a sázíme na zkušenosti, teamovou práci a jasnou vizi, která je úměrná našim možnostem. Především chceme vytvářet skvělé hry. Pokud chcete být u toho a myslíte si, že nám s tím dokážete pomoci, pošlete nám svoje CV a ukázky práce na jobs@warhorsestudios.cz. Nebojte se nám napsat i v případě, že žádná volná pozice neodpovídá vašim zkušenostem a znalostem.

Odpovědi k “Nové české studio Warhorse hledá senior programátora”
 1. valorein napsal:

  Dobrý den…
  Mám jednu, pro mě dost stěžejní otázku. Jsem člověk, který se absolutně nemluví ani nepíše jazykem C++ ani jiným, obdobným. Jsem ale člověk, který již od mala hraje PC hry a, což je pravděpodobně důležitější – vymýšlí příběhy a herní principy. Je mi 21 let, a jestli bych chtěl v životě něco dělat, pak je to práce v herním průmyslu. Jakýmkoli způsobem obohatit hráče jako já nějakým zajímavým RPG nebo jakýmkoli titulem, který by pohltil hráče do světa, který si žádají. Mou otázkou tedy je: Co mám dělat?

 2. Stefan Durmek napsal:

  Přečti si úvod do game designu ve sborníku game industry. Tam se dozvíš vše.

 3. Martin506 napsal:

  No já mám ještě těžší věc. Sice jsem Game Industry přečetl celý. Pokouším se dělat hry v Game Maker ( pomalu se to daří )i trochu jsem se učil jazyk “ C “ , ale je my 13 let ( v prosinci 2011 my bude 14 let )

 4.  
Zanechej komentář

K zanechání komentáře ke článku musíte být přihlášen. Přihlásit »