Účast českých herních vývojářů a nadšenců na mezinárodní akci Game Jam Global bude pokračovat i letos! Další ročník je tu, takže jestli si troufáte sestavit tým a v dvoudenním maratonu navrhnout a dokončit vlastní hru, registrujte se hned teď. Podrobnosti o průběhu akce stejně jako FAQ najdete přímo na stránkách gamejamu. Spoustu zajímavého se můžete dozvědět také z archivovaného rozhovoru s jedním z organizátorů. Nezbývá, než si napsat ježíškovi o nový kanistr na kafe.

Odpovědi k “Registrace pro GameJam 2013 otevřeny!”
  1. Hanz napsal:

    Nejprve bych chtěl řict, že nevím kam to napsat, tak to píšu k nejnovějšímu článku….. Good job hoši, tento projekt má budoucnost, možná bych Vám i pomohl v něčem, ale nemáte tu nikde žádné požadavky.

  2. děkujeme! Taková slova nám plní žíly novou krví. Nadšencům jako jsi ty jsme chtěli dát prostor v našem blogovém systému, ale protože jeho spuštění je v nedohlednu, pokusím se o nějaký „hotfix“ nebo alespoň vytvořit prostory pro takovéto vzkazy. Za jakoukoliv pomoc budeme samozřejmě rádi. Neváhej využít konktaktů v sekci „O GAMEDESIGN.CZ“. Napiš s čím bys nám mohl pomoci a jak. Pokud máš na mysli nějaký článek, rovnou ho pošli a uvidíme 🙂

  3.  
Zanechej komentář

K zanechání komentáře ke článku musíte být přihlášen. Přihlásit »